طلاق در سنین پایین نشان از یک ازدواج اشتباه و یا شاید ارتباط شویی اشتباه باشد. ازدواج مرحله ای بسیار مهم در زندگی هر فرد است که می‌تواند زیباترین اتفاق نیز باشد. ولی برای اینکه این ازدواج تبدیل به زیباترین اتفاق شود، نیاز به آمادگی و منطق در شروع یک زندگی مشترک می‌باشد. طلاق در سنین پایین آثار مخربی بر زندگی هر دو طرف می‌گذارد. طلاق در هر مرحله ای از زندگی و هر سنی اتفاق جالبی نیست وحتی اگر هر دو طرف با رضایت جدا شوند، باز هم آثار مخربی بر روان هر دو طرف می‌گذارد. ولی این تاثیر مخرب در افرادی که سن پایینی دارند بیشتر است و برای آنها نتایج بدتری دارد. در ادامه به طور مفصل درباره آثار طلاق در سنین پایین صحبت خواهیم کرد.

برای دریافت مشاوره در زمینه پیشگیری از آسیب‌های طلاق در سنین پایین می‌توانید با مشاوران مرکز روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

منبع : طلاق در سن کم

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید .]

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خريد ماسك صورت پارچه ای رنگی طرح دار دخترانه پسرانه 2021 وب دانش آموزی نرگس هلر همه چی موجوده وقت سفارت افغانستان نه آبی نه خاکی ... خلانلو هستم! آتلیه تخصصی کودک من اخبار صنعت پلاستیک پیوند های من آعتماد به نفس